Cookie beleid HSV '69

De website van HSV '69 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Fantastische HSV Veiling met record opbrengst

21 mei 2023 11:00

De jubileum editie van de Hoefse veiling is weer een geweldig succes geworden. Een paar geweldige feestavonden, zeer geslaagde sportieve toernooien en een prachtig resultaat op de veiling waren de hoogtepunten van dit jaar.

Voor de 50ste editie waren er maar liefst 3 feestdagen gepland. Op woensdag werd afgetrapt met de Amsterdamse avond. Met DJ Frikandel en Joki werd dit gelijk al een super leuke afstrap van het veiling feest.
Op vrijdagavond stond het volleybal toernooi op de agenda. In 2 poules werd er op de 2 velden gestreden om de overwinning. Het weer zat gelukkig mee, het waaide niet te hard en er was een lekker zonnetje te zien. De op het veld geplaatste bar zorgde voor een grote belangstelling en veel supporters op het veld. De avond werd afgesloten met René Eshuijs.
IMG_20230519_205756530_HDR.jpg
Zaterdagmiddag was de laatste editie van het Witte Kraay toernooi. Sonja en Hans vonden de 50ste editie van het veiling toernooi een mooi moment om de laatste editie te vieren. Het Witte Kraay toernooi was vernoemd naar HSV voetballers die ons veel te jong ontvallen waren. Traditiegetrouw mocht Sonja de aftrap samen met Milan nemen. Door 6 teams is de hele middag fanatiek en sportief gestreden, en de uiteindelijke winnaar die er met de wisselbokaal vandoor is gegaan was het team van CSW.
Ook de veteranen van HSV hebben deze middag nog onderling een mini toernooi gespeeld.
Na de prijsuitreiking in de tent was het tijd voor de ballendouche, een leuke loterij waarbij de winnaars met leuke prijzen naar huis zijn gegaan.
Even na 18 uur werd het gestart met het hoofgerecht: de 50ste HSV veiling. Onder leiding van beide veilingmeesters Tom en Martien zijn er 6 uur lang fantastische kavels verkocht. Voetbalshirts, schoonmaakpakketten, planten, BBQ-sets, allerlei huur van klussers en machines zijn onder de hamer gegaan. Hoogtepunten waren de verkochte uitjes als gast met een lid van het veiling commitee, rondvluchten naar Texel, de inzet van 5 dames bar vrijwilligers en natuurlijk een dag huur van  het hele HSV complex.
Tegen 12 uur 's nachts werd de veiling afgesloten met de verkoop van de barkrukken uit de kantine. Door de aanstaande verbouwing van de kantine, die mede betaald wordt met de opbrengst van de veiling waren deze overbodig geworden.
En wat was dan die opbrengst? Opnieuw was het de hoogste opbrengst ooit, totaal is er iets meer dan € 50.000 euro verkocht. Een prachtig resultaat, waar iedereen die er aan bijgedragen heeft hartelijk voor bedankt wordt!
De avond is afgesloten met feestmuziek van Harry Bakker, waarbij nog lekker de voetjes van de vloer zijn gegaan.
Tot volgend jaar!
IMG_20230520_220527904.jpg
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!